Şanlıurfa Valiliği
Şanlıurfa Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Şanlıurfa Valiliği
Şanlıurfa Valiliği
Personel
  ADI SOYADI ÜNVANI BİRİMİ
1 Hüseyin ARAS İL MÜDÜRÜ MAKAM
2 Ramazan ÖZEL İL MÜDÜR YARDIMCISI MAKAM
3 Mustafa Şahin CANBAZ İL MÜDÜR YARDIMCISI MAKAM
4 Adem EKİNCİ İL MÜDÜR YARDIMCISI MAKAM
1 Şükrü ŞEYHANLIGİL ŞUBE MÜDÜRÜ İMAR VE PLANLAMA
2 Mehmet Faruk VERT MÜHENDİS (JEOLOJİ) İMAR VE PLANLAMA
3 Mehmet Ali AL MÜHENDİS (HARİTA) İMAR VE PLANLAMA
4 Eyyüp ÇİKKAN ŞEHİR PLANCISI İMAR VE PLANLAMA
5 Abdülhakim BÖREKÇİ ŞEHİR PLANCISI İMAR VE PLANLAMA
6 Tuncay ALP ŞEHİR PLANCISI İMAR VE PLANLAMA
1 Ayşe Kader POLAT (Şube Md.V.) ŞEHİR PLANCISI TVK
2 Ömer GÜZELLER TEKNİKER (HARİTA) TVK
3 İlyas ÇAKMAK SÖZ.-İDARİ BÜRO GÖR. TVK
1 Ahmet GELEZ (Şube Md.V.) V.H.K.İ. YEREL YÖNETİMLER
2 Abdurrahman GÜMÜŞ TEKNİKER (İNŞAAT) YEREL YÖNETİMLER
1 Mirza KARAKEÇİLİ ŞUBE MÜDÜRÜ ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM
2 Kadır UĞUŞ MÜHENDİS (ZIRAAT) ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM
3 Mehmet Fatih ARSLAN MÜHENDİS (iNŞAAT) ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM
4 Zemzem Dilek DÖNMEZ MÜHENDİS (İNŞAAT) ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM
5 Hüseyin ASLAN MÜHENDİS (HARİTA) (SÖZ.) ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM
6 Cuma BİLGEHAN ŞEHİR PLANCISI ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM
7 Müslüm YILDIZ ŞEHİR PLANCISI ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM
8 Tahir UZUN ŞEHİR PLANCISI (SÖZLEŞMELİ) ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM
9 Leyla ÇAKIR TEKNİKER (İNŞAAT) ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM
1 Resul TÜRKEL ŞUBE MÜDÜRÜ PROJE
2 Fesih BARUT MİMAR PROJE
3 Bircan ÇELİK MİMAR PROJE
4 Ahmet Turan SALTAN MÜHENDİS (MAKİNA) PROJE
5 Rabia ÇADIRCI TEL MÜHENDİS (ELK-ELEKTRO) PROJE
6 Emre UYAR MÜHENDİS (MAKİNA) PROJE
7 İbrahim Halil GÜNEŞ MÜHENDİS (ELK-ELEKTRO) PROJE
8 Dilek ÖZ MÜHENDİS (İNŞAAT) PROJE
9 Mehmet NERGİZ YÜKSEK MÜHENDİS (İNŞAAT) PROJE
10 Zülfükar YEŞİLAĞAÇ TEKNİKER (ELEKTRİK) PROJE
11 Bozan ÇATAK TEKNİKER (İNŞAAT) PROJE
12 Yılmaz TÜZÜN TEKNİKER (İNŞAAT) PROJE
13 Kenan BORAN TEKNİKER (ELEKTRİK) PROJE
1 Derviş Emrah ÇOLAKOĞLU (Şube Md.V.) MÜHENDİS (İNŞAAT) YAPIM
2 Mehmet Celal POLAT SÖZ.-İDARİ BÜRO GÖR. YAPIM
3 Bedrettin BAYDİLLİ MEMUR YAPIM
4 Mehmet Ali DOLAP MÜHENDİS (ELK-ELEKTRO) YAPIM
5 Veysi SAVUR MÜHENDİS (MAKİNA) YAPIM
6 Ömer Faruk ÇİFTÇİ MÜHENDİS (İNŞAAT) YAPIM
7 Zeki DOĞAN ŞEF (ÖZELLEŞTİRME) YAPIM
8 Ahmet KAYNAK TEKNİKER (ELEKTRİK) YAPIM
1 Serdar ÖZDEMİR (Şube Md.V.) MİMAR YAPI DENETİM
2 Buhayre UÇAR MİMAR YAPI DENETİM
3 Bilge KAHVECİOĞLU MİMAR YAPI DENETİM
4 Yahya CEYRAN MÜHENDİS (ELK-ELEKTRO) YAPI DENETİM
5 Tuba BİLLURCU BÜYÜKÜNAL MÜHENDİS (iNŞAAT) YAPI DENETİM
6 Ayşenur POLAT MÜHENDİS (MAKİNA) YAPI DENETİM
7 Mehmet KUŞ MÜHENDİS (iNŞAAT) YAPI DENETİM
8 Mustafa TOPDAĞ MÜHENDİS (İNŞAAT) YAPI DENETİM
9 Yasin AKTARLİ MÜHENDİS (iNŞAAT) YAPI DENETİM
10 Halil YURDUSEV MÜHENDİS (İNŞAAT) (Ş) YAPI DENETİM
11 Mahmut Tarık ÜNAL TEKNİKER (ELEKTRİK) YAPI DENETİM
12 Abdulhadi KAYA TEKNİKER (MAKİNA) YAPI DENETİM
13 Akif ÖNCEL V.H.K.İ YAPI DENETİM
1 Abdullah ERDİNÇ (Şube Md.V.) MÜHENDİS (JEOFİZİK) YAPI MALZEMELERİ
2 Kadir BİLİR MÜHENDİS (İNŞAAT) YAPI MALZEMELERİ
3 Ahmet Levent KENDİRCİ MÜHENDİS (ZIRAAT) YAPI MALZEMELERİ
4 Mehmet Akif DEMİR MÜHENDİS (ELEKTRİK) YAPI MALZEMELERİ
5 Mustafa UÇAK MÜHENDİS (İNŞAAT) YAPI MALZEMELERİ
6 Yavuz DOĞAN MÜHENDİS (MAKİNA) YAPI MALZEMELERİ
7 İbrahim Halil ÖZ KİMYAGER YAPI MALZEMELERİ
8 Sadık KALIN TEKNİSYEN YAPI MALZEMELERİ
1 Orhan EKİNCİ (Şube Md.V.) MÜHENDİS (MAKİNA) ÇED VE ÇEVRE İZİNLERİ
2 Muhammed ARISOY MÜHENDİS (ÇEVRE) (SÖZ.) ÇED VE ÇEVRE İZİNLERİ
3 Esma GÜLER MÜHENDİS (ÇEVRE) ÇED VE ÇEVRE İZİNLERİ
5 Bozan KAPLAN SÖZ.-İDARİ BÜRO GÖR. ÇED VE ÇEVRE İZİNLERİ
1 Pınar IŞIK MÜHENDİS (ÇEVRE) ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİ
2 Samet ALTUN MÜHENDİS (ÇEVRE) ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİ
3 Zehra Güliz HAS MÜHENDİS (ÇEVRE) ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİ
4 Umut ÖNÜR MÜHENDİS (ÇEVRE) ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİ
5 Hasan ARSLAN ŞEF ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİ
6 Mustafa DOĞAN SÖZ.-İDARİ BÜRO GÖR. ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİ
7 Yakup CANBEYLİ SÖZ.-İDARİ BÜRO GÖR. ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİ
1 Hakan KANDEMİR MİLLİ EMLAK MÜDÜR YARD. MİLLİ EMLAK
2 Ahmet YORGANCI MİLLİ EMLAK UZMANI MİLLİ EMLAK
3 Halil CEYLAN MİLLİ EMLAK UZMANI MİLLİ EMLAK
4 Mehmet Aziz SAYAR MÜHENDİS (HARİTA) MİLLİ EMLAK
5 Mehmet Faruk TEKATLI MÜHENDİS (HARİTA) MİLLİ EMLAK
6 Suphi KOÇHAN ŞEF MİLLİ EMLAK
7 Bilal KILIÇ TEKNİKER (HARİTA) MİLLİ EMLAK
8 Bünyamin AYAR TEKNİKER (HARİTA) MİLLİ EMLAK
9 Fikret DEMİREL TEKNİKER (HARİTA) MİLLİ EMLAK
10 Tacettin ATAŞ TEKNİKER (HARİTA) MİLLİ EMLAK
11 Adem DEMİR V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
12 Eyyüp MİDYELİ V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
13 Fadime YUMUŞ V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
14 Furkan CEYLAN V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
15 Halil AYKAN V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
16 Hamza YETİM V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
17 İbrahim YALÇIN V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
18 Mahmut KARABULUT V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
19 Mehmet KARATAŞ V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
20 Mehmet Arif KAYA V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
21 Mehmet Emin YORGANCI V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
22 Mehmet Nur TUTUŞ V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
23 Meryem KURTARAN V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
24 Okan TOSUN V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
25 Salih DAĞ V.H.K.İ MİLLİ EMLAK
1 Murat ÇELEBİ V.H.K.İ  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Akçakale
2 Melike BOZKURT V.H.K.İ  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Birecik
3 Müslüm KAĞAN V.H.K.İ  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Birecik
4 Mehmet DEMİR V.H.K.İ (G.G)  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Birecik
5 Muhammet KESİN V.H.K.İ  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Bozova
6 İsmet GİDİCİ SÖZ.-BÜRO PERS.  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Ceylanpınar
7 Hasan TEKER V.H.K.İ  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Ceylanpınar
8 Ahmet  AKDEMİR V.H.K.İ  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Ceylanpınar
9 Volkan TÜRKAN SÖZ.-BÜRO PERS.  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Halfeti
10 Mustafa YILDIZOĞLU V.H.K.İ (G.G)  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Halfeti
11 Bozan YİKİT V.H.K.İ (G.G)  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Halfeti
12 Elif BİLĞİN SÖZ.-BÜRO PERS.  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Harran
13 Nejla BEBE V.H.K.İ  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Hilvan
14 İsmet AKÇAKAYA SÖZ.-İDARİ BÜRO GÖR.  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Siverek
15 Cihat BEYAZŞAHİN MEMUR(Ş)  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Siverek
16 Çetin KAYA TEKNİKER (DİĞER)  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Siverek
17 Sema LALE V.H.K.İ  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Siverek
18 Nedim Veysel KILIÇ V.H.K.İ  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Suruç
19 Çetin KILIÇ V.H.K.İ  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Suruç
20 Hayati UYGUNER V.H.K.İ  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Suruç
21 Hasan TEKER V.H.K.İ  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Viranşehir
22 Mehmet PAMUKÇI ŞEF  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Viranşehir
23 Celal ÇAKMAK V.H.K.İ (G.G)  MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ - Viranşehir
1 Aziz DEMİR (Şube Md.V.) TEKNİKER (ELEKTRİK) BT. İK. Ve DH.
2 Mahmut Esat BENEK ARAŞTIRMACI (Ö) BT. İK. Ve DH.
3 Ramazan KARACAN UZMAN (ÖZELLEŞTİRME) BT. İK. Ve DH.
4 Veysi DİNÇ ŞEF BT. İK. Ve DH.
5 Yahya ÇELİK ŞEF (ÖZELLEŞTİRME) BT. İK. Ve DH.
6 Faruk ÇİFTEL TEKNİKER (İNŞAAT) BT. İK. Ve DH.
7 Mehmet KORKMAZ TEKNİKER (ELEKTRİK) BT. İK. Ve DH.
8 Salih KANAT TEKNİKER (MAKİNA) BT. İK. Ve DH.
9 İbrahim Halil KAHRAMAN TEKNİKER (ZIRAAT) (Ş) BT. İK. Ve DH.
10 Hacer AKİ BİLGİSAYAR İŞLETMENİ BT. İK. Ve DH.
11 Bekir KARAKANAT V.H.K.İ BT. İK. Ve DH.
12 Mehmet CAN V.H.K.İ BT. İK. Ve DH.
13 Mehmet KILINÇ MEMUR BT. İK. Ve DH.
14 Bakır ÇELİK HİZMETLİ BT. İK. Ve DH.
15 Muzaffer ÇAKICI HİZMETLİ (Ş) BT. İK. Ve DH.
16 Yusuf ÇİFTÇİ HİZMETLİ (Ş) BT. İK. Ve DH.
17 Abdülkadir BADILLI SÖZ.-İDARİ BÜRO GÖR. BT. İK. Ve DH.
18 Uğur KÖSE SÖZ.-İDARİ BÜRO GÖR. BT. İK. Ve DH.
19 Mehmet Ali KAHVECİBAŞI İŞÇİ-DAKTİLOGRAF BT. İK. Ve DH.
20 Tahir GÜMÜŞ İŞÇİ-DÜZ BT. İK. Ve DH.
21 Hamdi GEZER İŞÇİ-GÜVENLİK GÖR. BT. İK. Ve DH.
22 Hasan Şener KAMA İŞÇİ-GÜVENLİK GÖR. BT. İK. Ve DH.
23 Mehmet Reşat GÜNER İŞÇİ-GÜVENLİK GÖR. BT. İK. Ve DH.
24 Mustafa KIT İŞÇİ-GÜVENLİK GÖR. BT. İK. Ve DH.
25 Ali TORGUT İŞÇİ-İŞ MAKİNESİ OPER. BT. İK. Ve DH.
26 Ali KESKİN İŞÇİ-KALORİFERCİ BT. İK. Ve DH.
27 Ahmet Rasim ABAK İŞÇİ-SÜREKLİ BT. İK. Ve DH.
28 Ayşegül AKCAN İŞÇİ-SÜREKLİ BT. İK. Ve DH.
29 Hasan DEMİR İŞÇİ-SÜREKLİ BT. İK. Ve DH.
30 İslim CENGİZ İŞÇİ-SÜREKLİ BT. İK. Ve DH.
31 Mehmet DOĞAN İŞÇİ-SÜREKLİ BT. İK. Ve DH.
32 Mehmet Ali ARSLAN İŞÇİ-SÜREKLİ BT. İK. Ve DH.
33 Mehmet Sinan ŞILTAK İŞÇİ-SÜREKLİ BT. İK. Ve DH.
34 Nurani NURANİOĞLU İŞÇİ-SÜREKLİ BT. İK. Ve DH.
35 Süleyman VİLKEN İŞÇİ-SÜREKLİ BT. İK. Ve DH.
36 Necati ALTUN İŞÇİ-ŞOFÖR BT. İK. Ve DH.
37 Faruk GÜN İŞÇİ-TEKNİSYEN  BT. İK. Ve DH.
38 Fatma AŞİT İŞÇİ-TEKNİSYEN  BT. İK. Ve DH.